Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Opera 9 a blokovani obsahu

Reklamni obrazek reklama.jpg zablokuju standardnim zpusobem (prave mysitko - blokovat obsah ...). Vzhledem k tomu, ze na teto adrese se vyskytuji pouze reklamy (a stranka v jednom okynku "rotuje" ruzne obrazky), zedituju "reklama.jpg" na "*" (hvezdicku), tudiz vsechny soubory v teto ceste. Proc mi teda potom, kristova noho, Opera i nadale zobrazuje reklamu z teto serverove cesty :?: Jsem z toho jelen...

Cituji:

Jestliže se vám reklama zobrazuje dál, může to být tím, že je ještě uložená ve vyrovnávací paměti prohlížeče (disc cache). V tom případě tuto paměť smažte (Tools / Preferences / History and cache / Disk cache / Empty now) a zkuste to znovu.

Nejspis (:?:) vyreseno - ta mrcha mi nemazala cache. Cert vi, jestli je to bug, ci nejaka zprasenost z me strany. Opera reinstalovana, cache rucne vysypana, odstrelovani cache nastaveno. Zatim to chodi a blokuje k me spokojenosti. Timto dekuju kolegovi MM za zajem a kolegovi Hostovi za nakopnuti spravnym smerem ;-)...