Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s hard diskom

Dobrý,

Môj operačný systém (WINDOWS 7 ULTIMATE) sa načítava strašne dlho. Niekedy až 7 min.
Keď sa načíta tak je v poho. Ale dosť často sa zasekne na okolo 30 sec. a potom zase ide všetko ako má.
Mám pocit, že hard disk je akokeby lenivý a nechce sa mu načítavať dáta.
Bol menený pred mesiacom.
Ďakujem za rady Juraj.

podle mé jednorázové zkušenosti w7 asi sledují s.m.a.r.t hodnoty disku, a data na disku jsou v ohožení.
začni někam zálohovat data z disku.
pokud ho nechceš ještě vyhodit, stáhni si crystaldiskinfo - může ukázat i graf vývoje chyb.
ovšem ty vadné bloky mohly zrovna tak vzniknout zápisem při připojení přes nespolehlivou napájecí redukci.