Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mini mkv

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli někdo neví, jak se dají udělat ty mini mkv mívá to velikost tak od 48-80 MB asi tak nějak. viděl jsem to na několika stránkách, ale třeba nějaký seriál který bych chtěl takhle malý nemůžu sehnat, tak se chci zeptat jak by se to dalo udělat. Předem děkuji za odpověď.

Nie je dôležité ako to niekto nazýva že "mini mkv"...:-)

Mkv je kontajner. To, že niekto dramaticky zmenšil veľkosť súboru pri zachovaní "údajne" rovnakej kvality obrazu, nebude nejakým novým kontajnerom s názvom mini mkv, ale použitým video dekóderom x264 a hlavne správnym nastavením enkódovania videa. Zvuk býva použitý zrejme kvalitnejší a úspornejší formát AAC...
Výsledok mini mkv ?