Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nastavení PC (režim spánku apod..)

prosím vás, mám pár dní nový PC s W7 64bit
a asi po cca 20 minutách nečinnosti se mi PC dostává do nějekého režimu spánku (vypne se monitor a PC, ale bliká dioda na bedně PC, pak stačí na klávesnici stisknout klávesu s měsíčkem a PC se zapne
chtěl byh tohle "nesmyslné" nastavení zrušit, poradte prosím kde to najdu a jak
velmi děkuji

ještě mě tak napadlo, je to úsporné opatření vůbec k něčemu "dobré" ?
co když to nastavím, tak aby se to vůbec nevypínalo?
nebude tím PC nějak "trpět"
myslím si, že je lepší aby to běželo pořád,než aby se to několikrát denně vypínalo?
nevím, poraďte prosím,děkuji