Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vysoké teploty na notebooku

Dobrý den. Vlastním notebook značky Acer řada Aspire 5738 už něco přes dva roky a už asi 5x se mi stávalo, že se mi notebook přehřával při hraní her a vypínal se. Vždy jsem to vyřešil tak, že jsem vzal kompresor a vyfoukal všechny možné dirky a škvírky na notebooku. Když jsem si stáhl program SpeedFan, ukazoval mi prý "velmi vysoké" teploty ještě v tu dobu, kdy nebyl vyfoukaný. Bohužel i po vyfoukání ukazuje stejné teploty, ale už se nevypíná. Nějaký pán říkal, že to může být špatnou teplovodivou pastou, která už je opotřebená. Myslíte si to samé? teploty : HD 47; Temp1,2:82; Core 0:79;Core 1:72 .. Prosím o radu, děkuji :)

Jo jo, vlasy vlezou všude. Stačí mít doma ženskou s pořádným hárem a pak se budete divit, kde všude ty vlasy najdete. Ne, že by krátkovlasý ženský měly menší ztráty náhlavního porostu, ale ty delší vlasy se snadněji hledají, prostě proto, že jsou dlouhý.