Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zmizení ikon a jejich nemožné vrácení - nezobrazí se

Dobrý den, dnes jsem čistil klávesnici a zapoměl jsem ji odpojit..Tak přejíždím po klávesách a najednou zmáčknu nějakou kombinaci tlačítek a všechny ikony jsou pryč...Ale když disk C-Users.xxx-plocha tak tam všechno je.. A ještě když na ploše vytvořím např. text.dokument,složku nebo na plochu přesunu nebo stáhnu nějaký soubor adp. tak se mi na ploše nezobrazí, ale v disk.-users-xxx-plocha ano.. Nevít někdo čím to může být a čím to vrátím zpět ?? Ještě když zpáčknu levé tlačítko a jedu po ploše, jako když chci označit více souborů, tak ani ten modrý čtverec tam není..Děkuji za rychlé odpovědi

Já jsem asi nějaký babochlap, protože mi říkají JežíšMarjá!