Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem konfigurácia notebooku

zdravim, som úplný nováčik v týchto veciach, tak sa chcem spýtat na pár vecí

vec je taká, že mam nový notebook bez operačného systému, úplne čistý. Spustim ho, a chce to odomna, aby som napísal dátum, čas, ale potom mi to len hodí C:\> a neviem čo dalej =( vedeli by ste mi pomoct ? Diky

V tom BIOSu máš myslím na pravé straně napsáno, kterou klávesou se posunuje příslušná mechanika nahoru- většinou to bývá PageUp, nebo + ... ODD = optical disc drive = mechanika DVD , nastavení se ukládá F10, nebo po tázce Y = yes= ano
Nezapomeň si po instalaci nainstalovat ovladač Chipsetu a další ovladače.
Je dobré, když se ptáš být konkrétnější- jaký notebook, jaký Windows

mam nový notebook bez operačného systému

Notebook bez OS si kupuju:
1. ludia znali, ktori nemaju problem s instalovanim
2. ludia, ktori maju "cloveka". ktory im to nainstaluje
3. firmy, ktore maju ine licencie a IT-ckarov

Do ktorej kategorie patris?