Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Batch v .exe nefunguje na jinych PC

Idiot je ten čo sa nevie vyjadrovať a nevie napísať zrozumiteľnú otázku...
My ostatní, čo to vieme si rovno *.exe naprogramajume sami. Bez prevádzania *.bat do exe :-)

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny