Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Názory na Router

Ahoj,

mám v plánu pořídit si wi-fi router abych měl doma bezdrátovou síť, moje požadavky na něj jsou cena do 500,- a samozřejmě bezproblémový chod + pokuď možno instalace tohoto zařízení jednoduchá abych jí zvládnul i já sám tzn. laik. Našel jsem např. tento: www.czc.cz co na něj říkáte? Splňuje mé požadavky nebo byste mi poradili někdo nějaký jiný? Díky moc za rady.

něco takového tu psali - že androidí telefon měl problém s routerem, kde bylo:
- automatický výběr b/g/n: vyřešil "g" režim na routeru, já bych dal "g" jen na telefonu
- dhcp: "vyřešilo" statické nastavení, možná by stačila statická rezervace ip na routeru pro telefon
- na routeru nastavena automatická volba wpa/wpa2: pomoho pevné nastavení, nechal bych jen wpa.
- na tom czc řešili že dns bylo od providera, pomohla změna na google-dns: 8.8.8.8 a 8.8.4.4