Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou reprosoustavu k zesilovači ?

Dobrý den. Mám klasický zesilovač s výstupy na levý a pravý reproduktor plus výstup na sluchátka.Výstup na subwoofer nemá. Chtěl bych si pořídit nějakou reprosoustavu se subwooferem.....která by šla připojit k tomuto zesilovači.Můžete mi prosím poradit ?

Mno,moc si toho tu nepopsal.Vpodstatě jakoukoli sestavu s odpovídající ohmáží kde subwoofer musí mít filtr-vyhýbku(nejlépe aktivní). Do subwooferu přivedeš oba kanály a z něho pak do beden.Osobně bych volil kvalitnější vyvážené reprosoustavy bez sub.teda myšleno pro muziku.

Kvalitní poslech? Každé ucho ..jiný názor,to je těžké.Já bych šel do pos.studia a naposlouchal bych ze pár dvoupásmových bedýnek (beru si vždy své CD co mám naposlouchané).Vybral ty co lahodí mému uchu,ale bacha doma budeš mít jiný zesák a jiný akustický prostor!Pak by stačilo jakějkoliv aktivní (může byt i pasive,ale bude brát vykon ze zesáku)subwoofer s vyhybkama.V kamenným obchodě ti poradí tak bych nechodil do marketu.K tomu zesáku ti postačí nějaký monitory od českýho výrobce,je jich všude dosti.

Edit:pozor at to je vše sladěné ohmážně.Vyšší impedance monitorů=slabší výkon,nižší impedance monitorů při zesílení by mohlo dojít k poškození zesáku!