Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obrovský problém s PC!

mám takový problém, možná mi s tím pomůžeš, včera sem si koupil hru F1 2011 a Battlefield bad company 2, nainstaloval jsem f1 bez problémů a když ji spustím tak mi to napíše zprávu o chybách a odesílat neodesílat. V BFBC2 se mi eště nestáhl updater takže nevím jestli pojede, Dělá mi to i Gta IV a NFS Carbon, asi před čtvrt rokem mi hry šli, a pak jsem zjistil jeden problém že mi systém zaznamenává jen jednu ramku (1GB) ze 3GB, myslíte že je to tím? Tak jsem zkontroloval jestli je ramka v pořádku, a byla dobře zapojená. Tak jsem se znovu podíval jestli se mi už konečně načetla a furt nic. Pak sem vypojil tu 1Gb ramku a nechal tam 2GB ram, a furt to ukazovalo 1GB! :D , tak sem zapojil obě přes BIOS sem načetl konfiguraci a vypl se mi monitor. tak sem PC vypl, a zapl, a monitor se nezapínal, tak jsem ho znovu vypl vypojil z Elektřiny, a resetoval CMOS, PC se zapl ,ale furt se mě to ptá když zapnu PC jestli chci jít do BIOS at stisknu F1 nebo load konfiguration (bla bla bla) F2. Docela mě to štve, jestli se to nějak nespraví šlahnu ho do opravy, možná je jen zavirovanej.

Tak mi snad poradíte ;) , díky předem.

No, něco je asi s pamětmi- vadné, nebo nekompatibilní. Zkoušet různé kombinace, nebo jiné paměti. Když půjde PC spustit, tak memtest- buď je na nějakém servisním CD, linuxovém CD, nebo je i na instalačním, či bootovacím CD/DVD Windows7. Možná jsou v BIOSU paměti špatně nastavené- zkusil bych default nastavení. Napištaké, jakou máš desku a co je to za paměti.

Název operačního systému Systém Microsoft Windows XP Professional
Verze 5.1.2600 Service Pack 3 Sestavení 2600
Výrobce operačního systému Microsoft Corporation
Název systému DOMINIKO-WX79ZB
Výrobce systému MSI
Model systému MS-7309
Typ systému PC založené na procesoru X86
Procesor x86 Family 15 Model 107 Stepping 2 AuthenticAMD ~2913 Mhz
Verze systém BIOS/Datum American Megatrends Inc. V1.4, 26.10.2006
Verze SMBIOS 2.4
Adresář systému Windows C:\WINDOWS
Systémový adresář C:\WINDOWS\system32
Spouštěcí zařízení \Device\HarddiskVolume1
Národní prostředí Česká republika
Hardware Abstraction Layer Verze = "5.1.2600.5512 (xpsp.080413-2111)"
Uživatelské jméno DOMINIKO-WX79ZB\Pro. Game
Časové pásmo Střední Evropa (běžný čas)
Celková fyzická paměť 3 072,00 MB Volná fyzická paměť 368,81 MB Celková virtuální paměť 2,00 GB Volná virtuální paměť 1,96 GB Prostor stránkovacího souboru 2,90 GB Stránkovací soubor C:\pagefile.sys

OS:MS Windows XP Professional 32-bit SP3

CPU:AMD Athlon 64 X2 5600+ Brisbane 65nm technológia

RAM: 3,00 GB Single-kanál DDR2 @ 323MHz Nevím proč, ale už mi to píše 3GB, stáhl jsem si nový program. (Speccy) Základní deska: MSI MS-7309 (CPU 1) Grafika:L1718S (1280x1024@60Hz) 1024MB GeForce 9500 GT (Gigabyte)