Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem neustale se zobrazuje jedna nova zprava, i kdyz zadna neni

Hoj :)

mam 4 roky stary HTC Touch Cruise (Polaris) s Windows Mobile 6, ktery se nekamaradi s MMS zpravama. Ale obcas se stejne stane, ze mi nejaka prijde, tak si ji pak vyzvedavam pres web O2.
Kazdopadne ted se to nejak lehce pokazilo - kdyz se mobil pokousel tu MMS stahnout, tak se mi na hlavni obrazovce u ikonky zprav objevila jednicka, jako ze mam jednu novou zpravu, a ta jednicka tam od te doby visi.
Ta MMS mi nikdy nedosla, nakonec jsem zase dostala sms od operatora s odkazem na web, ale porad mi to tam tu jednicku ukazuje. Da se toho nejak zbavit? Trosku me to tam rozciluje :-)
Vypnout/zapnout nepomaha, hard reset delat nehodlam.

Diky za pripadne rady.

:-):-)--běž zajíci, běž--- asi,neumím anglicky.

Ahoj merlousko (to jako z Merloes Place?)

Cruise je už dost starej, já měl ARTEMIS P3300 s WM 5.0, OS dlouho odolával MMS-kám, fakt. Pak jsem měl HTC Touch HD (T8282 - Stone) a tam už byl WM 6.1 professional...

Mě fascinují složité věci, které fungují jednoduše - o čem kecám?
Měl jsem ten samej problém, ale na NOKII 3310 - babička.Ne a ne se toho zbavit - žádná SMS tam nebyla - navíc tenkrát jen na SIM kartě.
Víš, co pomohlo? Našel jsem si denník hovorů a postupně jsem všechna počítadla vymazal....
Nemusíš dělat hard reset, CRUISE má někde na boku, nebo vedle baterky červené tlačítko (nebo je na boku mobilu dirka, tak na špendlík) a tam jemným zapíchnutím a delším podržením - většnou 15-20 vteřin - většinou to dá vědět jemným zavibrováním - se provede SOFT RESET - o nic nepříjdeš, ale musíš se držet přesně instrukcí na obrazovce - někdy je postup v krocích v angličtině.."run rabbit run"...
Pro WM existuje výborný prográmek" CLEANER +," kde ho najdeš, teď těžko říct, Microsoft právě oznámil "for Windows Insiders", že ráčí srdečně kašlat na další podporu Windows Mobile a pro tuto platformu Market place ruší.....
Upřimně: merlousko, pouvažuj o něčem novějším - výber je téměř nekonečný.Kdybys (to je hezky česky) chtěla poradit značku a tak, není problém.

merlouska je od merlyna z jedne knizky :)

soft reset zkusit muzu, ale prijde mi, ze to dela totez, co vypnuti a zapnuti. Jinak ja to tam nemusim ani drzet, staci do toho jen pichnout a uz se resetuje..
externimi programky se mi to resit nechce, pokud neni nejaky jednoduchy reseni, tak se na to asi vykvaknu a preziju to :-)

o novejsim modelu uvazuju, ale zatim na nej neni, bo vsechno, co se mi libi, je tak od 8k vejs :-D