Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno vymazání obsahu tlf. NOKIA E52

prosím vás, nevíte jak vymazat veškerou historii procházení měst a míst uložena v navigaci v tlf NOKIA E52
tlf. prodávám a chci ho kompl. zbavit veškerých mých "dat"
fotky, apod. jsem odstarnil, ale nevím jak odstarnit (moje poloha, a ostatní místa)
děkuji

v manuálu nic takového není

Reset do továrního nastavení se zachováním uživatelských dat
na mobilu naťukáme *#7780# 12345
... 12345 je zamykací kód (LOCK CODE)

2. Reset do továrního nastavení se smazáním všech dat
na mobilu naťukáme *#7370# 12345
... 12345 je zamykací kód (LOCK CODE)

Jen připomínám, že před RESETem je nejprve nutno ukončit všechny aktivní hlasové a datové připojení

co kdyz heslo neni 12345?? =( a nevim ktery tam ma byt..mobil mam od kamose a ten rikal, ze to nemenil to heslo, ale tohle tam nejde. Mam problem, ze mam v mobilu mnoho smsek a nejdou vymazat, vzdy se sekne mobil a nejde nic. SMS se mi nenactou ani v nokia suite.