Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Převádění .AVI do .DIVX

Potřeboval bych poradit s programem na převod .avi na .divx . Mám sice originál "Divx Plus Converter" ale ten my pořát píše nějakou chybu 88. Tak chci poradit jiný program na převod. Předem děkuji

Tazatel patrí k skupine která nechce vedieť, nezaujíma ju, komplikovaný spôsob vytvárania a prehrávania videa. Veliká skupina userov težko nese úpadok DVD. Byli to pre nich zlaté časy, prostého kopírovaní a pálení DVD.
No skončili .... :.(