Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak udělat dokument nečitelný pro systémy pro odhalování plagiátů? :)

Ahoj, musel jsem udělat na rychlo seminárku a proto není zrovna nejlepších kvalit a chtěl jsem se pojistit, aby mne systém pro odhalování plagiátů nenašel v dokumentu shodu..Nevíte jak to lze obejít? Napadlo mne udělat z toho nějak obrázky a pak to dát do pdf...ale třeba máte na to nějaký jiný způsob, software apod. Díky!! :)

Par dni dozadu som, myslim na Markize (nedival som sa, siel som iba okolo), zahliadol reportaz o tom, ako to ludia obchadzaju vkladanim "" a zabielenych pismen namiesto medzier do textu. Co je na tom pravdy netusim, je mi to u prdele...