Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Baterka do notebooku s jinými volty

Zdravím poradnu..

Prosim vás,chtěl bych se zeptat.
Moje baterka v notebooku HP PAVILION dv7 - 2070ea už uplně skončila svoji karieru,nebo minimálně k tomu spěje..
Našel jsem nějaký baterky na nete,ale jedna je s 14,4V a druha silnejší je "jen" 11,1V..ja mám teď,tu co jsem koupil s notebookem 14,4V..tak se chci zeptat,jestli mi nejak může baterku s 11,1V poškodit nabíječka,resp.: jestli mám tuhle baterku vůbec koupit,jeslti bude kompatibilná.Prodejce tvrdí,že obě baterky su určena i pro můj notebook..

Ked su obe urcene pre dany model tak je to vporiadku a ano silnejsia moze mat 11V (volty neurcuju kapacitu, kapacita je vo Wh)
P.S. nabijacka sa poskodit baterkou nemoze. Ptz to co volas nabijacka neni nabijacka :) "Nabijacka" je vnutri notebooku. A ani ona sa neposkodi.