Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čistila jsem počítač od nadbytečných programů - výsledek = přestal mi fungovat zvuk... CO JSEM MOHLA

Čistila jsem počítač programem REVO UNINSTALLER, bohužel se mi pravděpodobně podařilo smazat něco, co jsem mazat neměla.... Od té doby mi nefunguje zvuk... píše mi to BAD DIRECT SOUND DRIVER... Takže špatný zvukový ovladač?

Nějaký důležitý ovladač by mě program přeci jen tak nenechal smazat, ne???

Moc prosím, CO MAM stahnout, nebo co mám ted dělat? Prosím postup pro blbce, nejsem žádný počítačový přeborník... :-)

Moc děkuji.. :-)

Zkus Live Update- to by mělo prozkoumat a stáhnout ovladače pro MSI desky: http://www.svethardware.cz/forum/downloads.php?do= file&id=151
Doufám, že jsi neodinstalovala i VIA 4in1 Hyperion....= ovladač základní desky ( chipsetu)...
V té rozbalené složce je Setup.exe 121,1 kB, ten by měl nainstalovat zvukovku

((Stejnou desku řešil kdysi Kráťa: http://pc.poradna.net/q/view/198996-nemohu-najit-o vladace-ke-starsimu-pc ))

Ahoj, je tu někdo, kdo by mi taky pomohl? Něco podobného se mi stalo, jako Evě, zkusila jsem celý postup, ale zvuk se mi neobjevil. Některé odkazy zde jsou nefunkční, pomůže někdo antitalentu, jako jsem já?
Mám stejné XP verze 2002, Service pack 3.
Děkuji předem
Veronika