Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Palit-Značka grafický karty.

Ahoj sem tu zase dnes ale jenom krátce, chtěl jsem se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenost s firmou Palit, chtěl bych se dozvědět, jestli dělá kvalitní gr.karty, podobně jako třeba EVGA,Gigabite,Asus,Sapphire apod.
A co konkrétně říkate na tuto:
http://graficke-karty.heureka.cz/palit-geforce-gtx -560-1gb-ddr5-ne5x5600hd02f/
O kolik je třeba pozadu k téhle:
http://www.czc.cz/zotac-gtx-560-amp-1gb-pci-e-assa ssins-creed-brotherhood/94699/produkt?q-category-i d=9ht0msjf58gnva96n24a7t1057&q-c-0-f_2027483=sGeFo rce+GTX+560
Díky za odpověď

Rekl bych, ze dneska je to skoro jedno, Palit teda urcite neni jako znacka horsi nez Sapphire nebo Zotac, jestli bych nekomu veril, ze jeste pouziva kvalitni soucastky (kondenzatory a tak), tak je to dneska jedinne EVGA a Asus.

Palit je jeden z najväčších OEM výrobcov graf.kariet v ázii a jeho výrobky sa predávajú pod obchodnými značkami Gainward,BFG,XfX,Zotac,takže dnes je úplne jedno,či Palit alebo Zotac,v podste sa to líši len krabicou a použitými chladičmi,ktoré sa v prípade potreby dajú vymeniť...