Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Váš názor - zkušenosti a použití displejů různých úhlopříček a rozlišení pro různé účely

Seděl jsem u několika supermoderních širokoúhlých nudlí 1366x768 a připadám si jak šikmooký Číňan.

Nedovedu si představit, že bych měl na kancelářskou práci mít širokoúhlou nudli. Daný trend mi přijde jako naprostá zvrácenost. Vím, kdysi jsem se podobně zamýšlel, když končily displeje 4:3. Excelisti zaplakali ...

Váš názor a zkušenosti s převykáním si? Chybí Vám body na výšku displeje? Chcete-li, do příspěvku uveďte kolik hodin do displeje denně koukáte, za jakým účelem (práce, hry, programování ...), zda Vám ne/vyhovuje a proč.
Připojuji anketu.
Předem díky za Vaše názory a ochotu podělit se o zkušenosti.

Doma si hýčkám 1600x1200, nedám na něj dopustit. Když mám doma pracovní notebook, tak ho k němu také připojuji.

Notebook ma 1280x800 a v práci k němu mám nudli 1920x1080, ovšem postavenou na výšku, výborně se na něm vytvářejí nebo čtou dokumenty.