Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seka se mi skoro vse

Ahoj, mam takovej problem

když hraju jakoukoliv hru např: gta san andreas , minecraft , CoD mw1 dokonce i Counter strike 1.6 !
tak se mi seka.Při tom driv se mi nic nesekalo,mam notebook lenovo g555 s 3gb RAM procesorem AMD 2-jadro 2.3 ghz
grafickou kartu Ati redaon hd 4200 s pameti 512 mb , Windows 8 developer preview (predtim sem mel Windows 7 ale dela se to potom porad), a i na youtube na tom mym kompu hraju i daleko novejsi hry . Prosim poradte mi . Jinak hdd nemam moc ucpane ( 50 gb volnejch z 320).Děkuju za každej príspěvek .

Přehřívání se neřeší softwarově, ale rukama. Ten chladič si myslíš, že sedí, nebo sis do toho opravdu hrábnul a přesvědčil se na vlastní ruce a oči? Někde nahoře jsi psal, že po vysátí prachu je to ještě horší. Takže jsi tam mohl něco dodrbat, nebo jsi to vysával blbě a z toho prachu uvnitř jsi udělal ještě lepší ucpávku.
Tvůj přístup ve stylu "poraďte mi něco, kde to můžu naklikat a bude to OK, hlavně když do toho nemusím hrabat rukama" je na jedinou radu - odnes to do servisu.
Na otázku vytěžování procesoru jinými procesy ses neobtěžoval odpovědět, takže brzo se tady přestanou obtěžovat tě radama.

tak dnes mi spadly teploty na 55 C v klidu a v zatezi na 78 C
a nasel sem ze to maj bejt oprimalni pro muj notas

ps: Znova sem to otevrel a cely vysal vynadal s toho veci a zandal
takze se to opravdu zlepsilo , dik za rady , s pozdravem unreplaced :-):-)

Jinak promin jestli sem ti neco udelal bylo to nechtene (prasak)