Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VirtualDubMod problém....

Zdravím,mám problém.Načtu avi do VDM a označím část filmu asi uprostřed,dam odstranit vyběr a uložit jako příma kopie streamu.Problém je v tom že obrazky v novém avi už nejsou,ale zvuk jede dál a obrazky stojí na posledním snímku.Chci prostě vystřihnout část filmu (obraz i zvuk)uprostřed a uložit zase do jednoho souboru.

Problém spočíva v tom, že ak chceš priamu k´piu videa, tak sa musí jednať o kľúčové snímky. Medzi nimi sa pohybuješ myslím (ak sa nemýlim) Shift + vpravo, vľavo. Ak máš výber, ktorý nie je ohraničený kľúčovými snímkami, tak nastane takýto problém.