Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Čím obdarovat kolegu? Pouze plochý dárek.

Ahoj,

potřeboval bych něčím obdarovat kolegu (nějaká rozumná cena <1k, ale dokázal bych asi obhájit i větší náklady). Bohužel však kolegu neznám dostatečně dobře (prakticky vůbec, věk odhadem 50+) a druhá věc je, že se musí jednat o plochý dárek tzn. papír - poukázka, pozvánka, lístky..

Nějaký tip?

Zatím mi napadla jen poukázka na ochutnávku vína, jako všeobecný standard. Ale může být abstinetn jako já..

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Voucher do špičkové restaurace pro dva a sami si tam z nabídky vyberou. Do obálky se také vejde :-)
Kráťa 19.04.2012 10:32
Kráťa
Tak nakonec jsem zavolal sem: novinky
AZOR 19.04.2012 18:59
AZOR
Artemis vaří nedobře, dal jsem jim šanci 2x, takže už tam nikdy nepůjdu. Nepovažuju se za nějakého e… nový
Petr_PM 20.04.2012 07:15
Petr_PM
Ale abych jen nehanil a taky pomohl: 1) www.vevilach.eu - asi nemají vouchery? - za mě absolutní je… nový
Petr_PM 20.04.2012 07:28
Petr_PM
diky vsem, nakonec jsem vzal tohle.. nový
AZOR 20.04.2012 21:52
AZOR
Co nějaká bankovka?:-)
manas 19.04.2012 10:52
manas
Ale fuj, peníze. Peníze nejsou vhodný dárek. Svědčí o tom, že dotyčný se nechce nijak s dárkem obtěž… nový
Filuta 20.04.2012 13:38
Filuta
Presne, penize se nedavaj - podobne jako poukazky v albertu - ackoliv, co si budem povidat, je to pr… nový
AZOR 20.04.2012 21:53
AZOR
Pouze plochý dárek: [http://pc.poradna.net/file/view/9227-placatka-jpg] nový
mif 20.04.2012 21:56
mif
:-D poslední
AZOR 20.04.2012 22:09
AZOR

Ale fuj, peníze. Peníze nejsou vhodný dárek. Svědčí o tom, že dotyčný se nechce nijak s dárkem obtěžovat a nestojí mu za trošku přemýšlení. Je to vlastně "antidárek". Jsou i lidé, které to urazí.

Ideální je navštívit nějakou prodejnu dárečků nebo uměleckých miniatur. Furt je lepší koupit porcelánového slona (pozor, jedině s chobotem nahoru!) nebo nějakou drobnost, než dát mrzký peníz. Určitě se v těchto prodejnách najde i něco placatého - grafický list, malovaný tácek..

Presne, penize se nedavaj - podobne jako poukazky v albertu - ackoliv, co si budem povidat, je to pro prijemce to nejuzitecnejsi co muze dostat. Zvlast kdyz prijemce prakticky neznam..

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru