Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Defragmentace disku

Pochlubte se, jakou mate soucasne fragmentaci disku? :)
C: Celkova fragmentace => 42%
Fragmentace souboru => 82%
Fragmentace vol. mista => 3%

D: Celkova fragmentace => 21%
Fragmentace souboru => 43%
Fragmentace vol. mista => 0%

jo .. je to vlastne takovej pruzkum jak se ostatnim lidem fragmentuje disk kdyz na nejake utils kaslou.. (jako ja) .. nechci tim ani nic resit proto to je taky v pokecu ale naprosto nechapu KRATU co sem taha myho otce. Vi o me a o moji rodine kulovy tak jestli chce nekoho takhle napadat tak jedine me.

Pokud jsem se jakkoli dotkl kohokoli, omlouvám se, to jsem v úmyslu neměl.
Ovšem když člověk vidí nadpis threadu, jaký jsi zvolil a když jej otevře, místo dotazu je pouze pár čísel, které působí jako chlubení, tak se nediv.
Kdybys to, že ti jde o průzkum napsal hned, jistě by se předešlo mnoha věcem. Taktéž, kdybys zvolil alespoň název threadu "průzkum defragmentace", bylo by na první pohled vidět, že nejde o problém s defragmentací.