Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nahravani na externí disk

Ahoj,

mám dotaz ohledně nahrávání pozemního vysílání na externí disk či flash pomocí set top boxu.

1. Pokud budu využívat HDD pro toto nahrávání půjde využívat i jako úložiště dat z PC? Pokud ano, půjde (i když budu mít na HDD data z PC - fotky, hry aj.) využivat opět pro záznam filmů přes set top box - nebo set top box HDD znovu naformátuje.

2. Jaký byste mi doporučili flash disk pro nahrávání filmů (min. 8GB).

ad1. - to záleží, ale i kdyby to šlo, tak bych to s ohledem na případnou ztrátu dat při jakékoli poruše/výpadku rozhodně neriskoval

ad2. - jakýkoli, orientuj se podle rychlosti (hlavně zápisu). Celkem dobré a levné jsou vyšší modely Patriot, Kingston.