Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mám problém a už nevím co s tím

potřebovala bych od někoho poradit. když se příhlasím na facebook a kliknu na hru country life tak mi to napíše tohle - Pokud používáte server proxy, zkontrolujte jeho nastavení nebo se obraťte na správce sítě a ověřte, zda server proxy funguje. Pokud se domníváte, že by server proxy neměl být používán, upravte příslušná nastavení: Přejděte do nabídky Nástroje > Nastavení > Pod pokličkou > Změna nastavení proxy... > Nastavení místní sítě (LAN) a zrušte zaškrtnutí políčka „Použít pro síť LAN server proxy“. ale když to udělám tak mi to stejně nejde a prohlížeč mám google chrome . a když jsem zkoušela stáhnout a nainstalovat mozillu nebo operu tak mi to stejně nejde poradí mi někdo co s tím ? dyštak kontaktujte na TheFosfor123@seznam.cz předem moc děkuji

dej sem výpis nastavení nefunkčního připojení: start - spustit - cmd.exe [enter]

ipconfig -all > ip.txt
notepad ip.txt

obsah z poznámkového bloku sem (přes flashku) fouknout.

používáš nějaký ntivirový antiinternetový smart security megabalík?
nebo oblíbený blokovač netu spybot search & destroy?