Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Temporary Internet Files se nevyprazdňuje

Nemaže se obsah Temporary Internet Files. Bez ohledu na zaškrtnutí v IE - Nástroje - Upřesnit. Stejně jako totéž zaškrtnuté v xp-AntiSpy.
Nastavením v IE nebo programu xp-AntiSpy, nebo jiných, aby se při opuštění IE vymazal obsah Temporary Internet Files se vytvoří dword hodnota klíče 0. Naopak - nemazat, vytvoří se hodnota 1:
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\C urrentVersion\Internet Settings\Cache]
"Persistent"=dword:00000000
Ať je na mém PC nastavená hodnota položky Persistant 1 nebo 0, k vymazání nedochází.
Občas mažu ručně nebo přes utilitu History Sweeper, ale to se mi nelíbí.
(WinXP Pro SP-2)

V klidu? Naprosto ve složce temporary internet files nemůžete označit všechny soubory (ctrl + a) a vymazate je (delete). Počítač se "sekne" a prostě s ním nejde nic dělat. Jediná možnost je označovat postupně miliony souborů a postupně je mazat... hrozná práce, ne?? Je škoda, že IE v tomhle nefunguje jak má...