Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Natáčení videa (nahrává se mi zvuk z větráku)

Ahoj,mám takový problém. Chci natáčet zvuk i videa (zvuk přes Audiacity a obraz přes Fraps). Jde o natáčení minecraftu,ale když začnu natáčet zapnu Fraps a audiacity. Nahrávám,pustím si to video a jde slyšet jak mi chladí notebook (větrák),a jde to tam strašně slyšet. Nevím co s tím mám dělat. Děkuji za odpověď.

PS:Nešlo by to nějak odstranit v Audiacity ten zvuk z toho větráku?? Děkuji
Změna předmětu, původně: Natáčení videa (Kráťa)

ne v audacity. V ovladacie panely - zvuky. Bud tam mas stereomix a ho vyberes alebo ho tam nemas a mas smolu budes to muset robit na inom PC alebo akupit aspon inu zvukovku (do USB) co je ale drahe a zbytocne.

Vyberat nahravanie z externeho mikrofonu ma vyznam len vtedy ak tam nejaky externy mikrofon pripojis (mikrofon kupis a drat z neho strcis do PC) a treba zrejme potom aj nastavit u toho mikrofonu zosilneie +20dB (v ovl.panely zvuky v rozsirenych nastaveniach)

Co sa tyka odstranenia hluku z nahravky tak to by si chcel uz moc. Audacity ma ale funkciu analyza a odstranenie sumu, mozes skusit ale vysledok bude podla mna nic moc. take veci sa nenahravaju mikrofonom, a ked uz tak nie na notebooku ktory vetrakom prehlusi aj cely zvuk hry :)

Pokud to měla být reakce na to mé, bylo by lepší, kliknout na reagovat u toho mého, aby bylo vidět nač reaguješ. Takto reaguješ na původní dotaz.
K nahrávání přes nějaký program není třeba mikrofon. Třeba se tam musí ještě někde něco nastavit. Nevím, nepoužívám to a nainstaloval jsem to pouze kvůli tomu obrázku.