Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem html stránka se rozjede po zvětšení písma

Zdravím, mám takový malý problém. Potřeboval bych v html editoru napsat pár řádek zhruba ve tvaru:

Kontakt: Jméno
Město, ....
nadpis
obrázek
text pod obrázkem,

ale když to tak nějak po svém laicky zpytlíkuju, tak je to pohodě jen do doby, než si zvětším zobrazení v prohlížeči, čímž se mi to rozjede do podoby asi takové:

Kontakt: Jméno
Město,......
nadpis
obrázek
text pod obrázkem.

Poradí někdo jak na to? Díky :)

Pište výstižný předmět.
Změna předmětu, původně: html
Změna kategorie, původně: Ostatní (host)

Já ti řeknu, jaký má problém - že používá klasické mezery (typická prasárna jako ve Wordu). Musel by použít entitu   (nazalomitelná mezera), což však řeší problém jenom částečně. Správným řešením je pozicování pomocí CSS.