Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno HDD vykazuje (NvAtaBus) (MBR) nelze instalovat

Zdravím všechny,
už dlouho oživuji HDD 500 GB a nějak se ho nechci vzdát. Dnes už to vypadalo nadějně, ale instalace Win XP profi skončila na hlášce: Instalační program zjistil chybu během aktualizace informací oddílů na Disk: 476940,0,ID=0,sbernice=0 (NvAtaBus) (MBR). V instalaci nelze pokračovat.
Kde je zakopaný pes prosím? Petr

Tu bude problem s ovladacom pre nvidia cipset,zrejme bude nutne instalovat s F6 na zaciatku instalacie a takto dodat do systemu fungujuci SATA/AHCI driver pre nvidia cipset,este si skontroluj,ci doska nema obmedzenia v biose na 280/325MB SATA disky,to lbola casto chyba krasy starsich nforce cipsetov a dosiek s nimi,prvenstvo v tom mali MSI dosky