Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nepouzitelne programy - podelte sa o skusenosti

V ramci nudy som si nainstaloval jeden program na online hranie zlozitejsich kartovych hier (www.magicworkstation.com). Mam ho dva dni a 2 krat som ho musel preinstalovat a tolko roznych hlasok ako ma moze poslat do .... :-D som u jedneho programu nevidel. Ked sa zda ze je vsetko v pohode tak si vymysli novy error ktory mi musi ukazat ;-). Je to fakt sila...poznate podobny softvare s ktorym sa da takto zabavit??

Nikdy som nechápal rozdiel medzi WinXP SP1 a SP2. Keď som nevedel nahodiť sieť ("chybná doska" neobsahujúca MAC adresu sieťovky), tak som bol nútený dať dočasne SP1. Ten totiž MAC adresu pridelil automaticky ak nebola. V SP1 mi nešiel bluetooth, čítačka išla rýchlosťou USB 1.1 a okrem toho som nevedel vypnúť ikonu s automatickými aktualizáciami. Vtedy som pochopil, aký komfort ponúka SP2:
- nové ovladače
- opravené chyby
- centrum zabezpečenia, ktoré sa dá aj jednoducho nastaviť
Určite je toho viac, ale toto som objavil za týždeň bežného používania, čiže som nezachádzal do hĺbky. Okrem toho moja verzia WinXP SP1 je s nepodpísanými ovladačmi pre USB, takže problémy mohli byť aj v tom.