Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nelze spustit

Dobrý den.
Mám takový větší problém s počítačem. Při spuštění počítače obrazovka monitoru zůstává černá, klávesnice se nerozsvítila, ale slyším že větrák, zdroj, mechanika atd. pracuje. Díval jsem se důkladně do vnitřku počítače, ale nic "přičmouhlého" jsem nenašel, ani jsem nic spáleného necítil. Den předtím byl počítač běžně vypnut(Ne nebyla žádná aktualizace nebo instalace) a následující den byl opět spuštěn ale obrazovka zůstala černá. Může to být způsobeno BIOSEM? Při vložení instalačního CD Windowsu se také nic neděje. Děkuji za odpověď.

Nejspíš ti něco odešlo. Základní deska, nebo grafická karta. Možný je i vadný zdroj. Chce to odzkoušet grafiku v jiném PC. Jestli pojede, pak je na vině nejspíš deska. Moc často se to nestává ale může být vadný i procesor. Vím, zní to hodně obecně, ale ono se moc jiného dělat nedá.