Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejdou spustit hry

Dobrý den po nedávné přeinstalaci Windows7 jsem nějakým způsobem nejspíš zapomněl zálohovat ovladače a nejdou spustit žádné hry. Zkoušel jsem už FIFU ... Angry Birds a další... Fifa hlasí E0001 ... Angry Birds něco s rozlišením obrazovky. Notebook mám Dell - Vostro 3700 ... všechny aktualizace mám, directx také ....problém vidím jedině v tom, že v rozlišení obrazovku mi to hází "Obecný monitor nepodporující PnP na Standardní grafický adaptér ..." snažil jsem se googlit, ale nic konkrétního jsem nenašel. Dále jsem našel ve správci zařízení v systému, že mi chybí "zařízení" zkrátka je tam napsáno "neznáma zařízení" a když je chci aktualizovat nevyhledá to žádné.
Podívejte se na screens:
A17g7w.png
Atzcd.png
Bfa7j.png
Cl50l.png

Technickou podporu online pro můj notebook nedělají. Posílám tam email teď. Když jim chci zavolat na číslo, které mají uvedené na webu, tak to hlásí "volané číslo neexsituje :D" Instaloval jsem všechno, co jen jde z Dellu i Microsoftu. Opravdu už nevím, co dál :(