Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová grafika, problem , pomoc prosím

Ahoj všichni, prosil bych o pomoc s grafickou kartou.
Koupil jsem si MSI - N430GT - Nvidia GeForce GT 430 a mám menší problém s texturami ve hrách viz. obrázek bb0rs.jpg , tohle mi dělají všechny hry.
Grafické ovladače mam aktualizované, zkoušel jsem to na všechny detaily , jak Skyrim tak WOWko , přehazoval frekvence a zkoušel i přes program Afterburner, který obsahoval MSI pack , boostovat kartu. Nic víc mě už nějak nenapadá ... každá pomoc je vítána

Tak to s tím switchem výkonu nepomohlo :/ Jinak co se týče toho ostatního, tak nejsem chodící wikipedie abych rozuměl všemu :) Předtím jsem měl Nvidia G210 a nebyly s ní donedávna problémy. Oproti téhle staré kartě je to i tak, že jsem obětí marketingu dost velký skok (tedy pokud mi to tu někdo zase nevyvrátí)