Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem program na převod zvuku MP3 do not

Ahoj,
mam pisnicku o jednom hlasu v MP3 a rad bych se ji naučil na housle. Nikde nemužu nejit noty na netu. Teoreticky mě ale napadlo, že když existujou ladičky na pc jako třeba AP tuner a když zahraju tón tak ho ladička rozpozná a napíše mi co to je za tón. tak mě napadlo že by teoreticky mohl fungovat program, kterému nechám poslechnout pisničku o jednom hlasu a on mně to přepíše do notového záznamu.
Nevite jestli něco takovýho je?
Diky
Bubak

Změna předmětu, původně: program na převod zvuku do not (host)

Takové pokusy existovaly, ale ten softvér je víceméně nepoužitelnej (takže jsem zapomněl název). Jestliže hraješ na housle, pak bys to měl být schopen naposlouchat. V krajním případě, jestli to není dlouhý, ti z toho noty udělám, pošli odkaz.

Jé, to je dlouhý... Hraj prostě v pentatonice od D (D, E, Fis, A, H) a jiný tóny skoro nepoužívej (ona tam výjimečně hraje i C), tu a tam učiň nějakej gliss, přirozenej flažolet a je to, to je víceméně improvizační záležitost. Nezapomeň se u toho tvářit neobyčejně závažně a soustředěně, ať to vypadá, že to je jako těžký. A je to.

Ach, jo, .... ten software by musel programovat speciálne nákej čínskej hudebník .... do detailú znalý, fines čínske stupnice a hraní tech jejich národních hitú .... :-)

Proste píseň na oslavu východu slunce, krásy rozkvetlých leknin na Žluté rece a taktéž krásy černých vlasú dívky s malinkýma nožkama ... žádna noha velikosti 44 :-D