Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po aktualizaci systému chce notebook heslo

Dobrý den, obracím se k vám s problémem, který jsem se snažil vyřešit, ale nic nefungovalo. Jednoho večera jsem vypínal notebook (Lenovo ideapad G570 - dark metal) s operačním systémem Windows 7 ( vím že to příjde někomu logické, ale dodávám to pro uplnost informací). Onoho večera se notebook začal aktualizovat a pak jsem jel vypl. Druhého dne ho zapnu a chce po mě heslo, které jsem předtím nikdy nenastavoval. Zkoušel jsem přes BIOS nastavit heslo, ale ani poté to nebralo. Prosím nevím si rady. Děkuju, za každou odpověď.

Programátor mi sdělil, že v notebooku se mi vyskytl nějaký škodlivý program (pravděpodobně z netu že jo) a že si sám vymýšlí hesla pro administrátory i uživatele, ale pro windows jsou nečitelné tato hesla. takže mi ho přes program smazal a já si nastavil svoje. děkuju za vaše rady chlapci