Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Význam procesoru ve hrách

Dobrý den,

Chtěl bych se zeptat na jeden technický dotaz. Co je nejhlavnější při hraní her aby byl výkon dobrý ? 1) Grafická karta a co potom ?

A taky bych se chtěl zeptat jestli mi HODNĚ pomůže když si místo dvoujádra (Intel Core 2 Duo 2.80GHz) koupím čtyřjádro, protože u stránky cyri.systemrequirementslab.com my vypisují, že nesplňuji doporučené požadavky-GTA IV. Při tom ho hraji na střední detaily a to skoro bez sekání (ATI Radeon 4800)

Dík

Co je nejhlavnější při hraní her

Grafická karta, ovšem ta musí mít adekvátní podporu/výkonný procesor, aby mohla "pracovat s plným nezasením".
Dále záleží na konkrétní hře, některé a zrovna GTA IV, ARMA II... vyžadují hodně rychlý více jádrový procesor.
Stránky hodnotící zda ano/ne jsou pouze informativní, výsledek nejistý.