Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozbitý notebook?

Dobrý den,

Mám hodně špatný problém. Dnes jsem zapl notebook a začal vydávat trochu divné zvuky z levého boku a začal podezřele zapáchat. Tak jsem pořád čuchal a po cca 5 minutách přestal. No tak jsem šel na web, psal jsem do diskuzí a to poslední co si pamatuju je že jsem zadával text, a PC najednou nestíhalo a psalo spomaleně a nakonec se Notebook vypl jako by jsem vyndal baterku a odpojil ho od nabiječky. Po zapnutí PC nevykazuje známky že je zníčený, ale co jsem si zaručeně všiml že když zapnu Notebook neběží větráčky-vždycky běžely (před tím vypnutím) a v Biosu jsem to i kontroloval. Myslíte že můžu po tom incidentu ještě notebook používat ? Je cca 8 let starý, záruka není. Táta říkal že by zašel do servisu ať se na to podívají no, ale až si najde čas. Rači do servisu co ?

Děkuji za každou odpověď !

Mockrát děkuji.

Ahojte, potřeboval bych ještě poradit. Já blbec, žil celou dobu v domění že je to nx6110 ALE ON JE TO nx6310. A teď hledám, a prý je to DDR2. Nevím čemu věřit, ten notebook co mám Bluetooth nemá. Takže je notebook nx6310 a DDR2? Prosím, je to důležité