Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace windows XP

Dobrý den, mam dotaz, nevím jestli se da nějak rozumně vyřešit, ale prohodily se mě při instalaci disky, to je že mam systém na Déčku, a data na Céčku, je nějaká možnost prohodit ty písmena? nebo si musím udělat zálohu a formát, a znova nainstalovat tak aby to bylo na tom Céčku?

jestli je to čerstvě nainstalované, tak bych systém smazal a nainstaloval znova.
podívej se ale proč to vzniklo - kde máš bootovací zavaděč systému (který oddíl je aktivní), na kterém oddílu leží \windows, proč jsou data na primárním oddílu, jaké je pořadí oddílů data a systém, v případě více fyzických disků kdo špatně zapojil kabely a špatně nastavil systémový disk jako druhý.

správa disků ve win ti neukáže nic, chce to nějaký slušný partition manager.