Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zjistím své ovladače na PC?

Cus chtel bych se zeptat jak zjistim ovladace na grafiku a i na jiny... Ztratil jsem od toho CD a kdyz budu chtit preinstalovat PC tak budu potrebovat ty ovladace...
Predem dekuji.

Změna předmětu, původně: [HELP] Jak zjistím své ovladače na PC? (host)

Ja je prave nemam ty ovladace co jsem mel :(, nedavno jsem si preisntaloval ovladace na nejnovejsi a pak jsem zjsitil ze to bylo na jinou grafiku atd... A ja bych potreboval primo prez ten program aby mi tam hned vyjelo ze si ten ovladac muzu stahnout...

U výrobce hardware si stáhneš ovladač a nainstaluješ- co chceš víc? Existují programy, které ti prolezou PC a nabídnou ovladače, ale většinou jsou placené a jejich spolehlivost je mi neznámá. Nejjednodušší je si ovladač stáhnout sám. Začíná se ovladačem chisetu základní desky, po ní se instaluje ostatní. Kdybys hned napsal, co máš za hardware a že máš XP, tak by ti někdo dal možná i přesný odkaz
Pokud máš grafickou kartu od ATI/AMD, tak ovladače ti zjistí AMD Driver Autodetect: http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Page s/auto_detect.aspx , pokud nVidia, tak NVIDIA DRIVER Scan: Scan.aspx