Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Video po sestříhání laguje

Ahoj,potřebuji nějak sestříhat video ze hry,ale vždy když dám jakékoliv video ze hry sestříhat do Movie Makeru tak je výsledek takový že video laguje,díky za radu předem :)
Změna předmětu, původně: Movie Maker-důležité !!!
Změna kategorie, původně: Programování
To snad ani hlavou vymyslel nejde. (karel)

Před sestříhánim se video neseká? Mimo jiné, na videá ze hry, doporučuji spíš SonyVegas, nebo něco na takový štýl, Movie Maker je, co si budeme říkat, skutečně docela na nic, ale je fajn pro začatečniky, kteří s videem zatím nějaké zkušenosti nemají.