Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava registru

Ahoj, existuje pro Windows 7 64bit neco jako "MiniPE" nebo "Hirens boot cd"? Potreboval bych odstranit jednu vec v registrech kvuli ktere se mi seka pocitac a asi nejde update OS. Jde o pul roku starou komponentu "Total Media Theatre" - "HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Enum\Root \LEGACY_ARCHLP", kterou ani v nouzovou neodstranim.

Diky.

sedmičky jsou svině, ke klíčům nejde přidat právo třeba pro everyone.
uživatele system dostaneš jednoduše - spustíš to přes plánovač, za 1-2 minuty:

at hod:min "reg /delete /interactive HKLM\SYSTEM\ControlSet001\Enum\Root\LEGACY_ARCHLP"

jedna technická:
ControlSet001\Enum\Root\LEGACY_ - jsi si jist že toto je jediný výskyt?
služba/driver CurrentControlSet...\services\ARCHLP se nevyskytuje?