Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem stará grafika pc

Nevíte někdo náhodou kde bych našel českou verzi ovladačů na grafiku...mám starej stolní komp a je mi ho líto ho vyhodit když ještě fachá...měla by to bejt nvidia geforce fx 5200,na ofiko nvidie to neni a když tak jen anglická verze která mi nefunguje...díky za radu a pomoc...

na stránkách výrobce je jen anglická verze která mi nejde nainstalovat...jediný co se mi a ani nevim jak podařilo do toho dostat je tohle...přepisuju z everestu...Přehled informací Hodnota
Popis zařízení SiS 650_651_M650_M652_740
Přehled informací Hodnota
Série adaptéru SiS Compatible VGA
Přehled informací Hodnota
Instalovaný ovladač SiSGRV (6.13.10.2130)

Ovladače všeho potřebného jsou na CD od základní desky, nebo zkus pohledat na netu, ideálně na stránkách výrobce desky. A instalátor nerozpoznal HW, takže tu grafiku buď fakt nemáš, nebo je potřeba nejdřív ovladače čipsetu, aby ji systém rozpoznal. Kdo ví, u starých desek je možné všechno.

problém je že když sem to sisi chtěl odinstalovat tak mi to píše že jako ok a že to mám restartovat,tak jsou restartoval a to sisi mi tam pak naběhne znovu...teď jsem našel od základní desky cédo a v menu je tohle:
SIS mini IDE driver
SIS 650/651 display driver
SIS AGP driver
SIS pc lan driver

ale když tam něco z toho dám tak podle mě se zase dostanu na to sis což nechci...jedině ten krám odinstalovat v nouzáku nebo bez připojení k netu ale když net zase nahodim tak mi tam to sis zase vleze...a co si pamatuju tak na 120 procent sem tam měl tu invidii grafiku i ovladače na ní a šlapalo to....