Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze odinstalovat Easy Tune 6 na SSD

Zdravim, mam problem tykajici se odinstalace programu Easy Tune.Chci nainstalovat tento program v nejnovejsi verzi,tedy 6, bohuzel pri instalaci mi to hodi hlasku ze je potreba odinstalovat starsi verzi programu.Jelikoz ale byl nainstalovan na disku, kde byli i win 7 a nasledne byl zakoupen ssd disk, a s pouzitim sw paragon migrate os to ssd tento system byl zmigrovan na ssdcko, nelze tento program absolutne nikde najit.Ani v program files, ani ovladaci panely - odinstalovat/odebrat programy, proste nikde.

Prosim tedy o radu, jestli je nejake reseni, jak napr. z registru nebo co ja vim tento sw odinstalovat, aby bylo mozne nasledne instalovat easy tune 6.

Diky za odpovedi.

já bych věděl jak to vyslídit, ale je to složitější.:))

program procmon
filtr nastavit na: procces name is název_instalátoru.exe
spustit instalátor a počkat do chyby
zastavit logování a podívat se na poslední akce instalátoru
tam bude cesta k položce, která zapříčiňuje chybu.