Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Personalni agentury

Davam to sem jelikoz do pokecu se sam koukam max. 1x tydne :)
Potreboval bych kdybyste byli tak hodni mi sem dat tip na prazske agentury, ktere jsou ve svem oboru spicka. Udelal jsem seznam par personalnich agentur ale nas nejvyssi s nimi neni spokojen, ze doporucili jen same bridily ]:(

Znate nejakou TOP agenturu? potrebujeme najmout nejakeho spickoveho managera, obchodnika se vsim vsudy.
CENA NEROZHODUJE.

Dekuji,
S pozdravem Já

Jsem zase já. A opět je to tu.
Potřeboval bych udělat nejaký seznam agentur které se zabývají brainstormingem, nebo ještě lépe přetahováním lidí od konkurence. Prostě vyhledávají zaběhlé, schopné lidi.
Lokalita: CZ, AT, DE
V čechách si to asi nějak najdu, ale jaký je termín pro tyto agentury v německém / anglickém jazyce? Případně, znáte nějakou takovou?,