Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Volání přes internet

Čus. Budu si pořizovat novej tarif a nevím jestli si mám vůbec kupovat volání.
Říkal jsem si že sms bych psal přes net a že přes ten net de aj volat. V android marketu jsem zahlídl nějáky programy na volání přes net. Nevite jaky to jsou? Aji kdyby byl placenej.

Za volani pres net sa tiez plati (ak chces volat na normalne tel.cislo a nie na skype apod). T.j. tym "volanim pres net" nic nevyhras.
P.S. ak si kupis telefon na ktorom funguje skype a ta druha osoba je tiez zrovna online na skype, tak jej mozes zavolat skype-skype cez data (t.j. neplatis za hovor)

navíc volat přes datové tarify jde reálně jen tam, kde je dobré pokrytí.

Tam kde je dobré pokrytí sítě bude fungovat vše. S horším signálem budou fungovat jen hlasové hovory a SMS. A v místech s nejhorším pokrtím fungují jen SMSky.

Tak abys pak nebyl překvapený, že si moc nezavoláš. Navíc SIP se ne zrovna dobře vyrovnává s nestabilitou sítě (kolísající ping, výpadky paketů, výpadky spojení)...