Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Microsoft kupuje Sysinternals a Winternals

Tak a je to tady. http://www.sysinternals.com/blog/2006/07/on-my-way- to-microsoft.html

Pravděpodobně se můžeme těšit v další verzi Windows na Process Explorer místo Task Manageru a na Filemon a Regmon v Resource kitech, na druhou stranu možná spoustu věcí zmizí do nenávratna (BSOD screensaver :-p), doporučuji postahovat a zazálohovat...

uvidíme co se z toho vyklube...

To je predsa jasne, v MS totiz studentoprogramatori nie su schopni normalne programovat, mozno zistili ze Vista-sracka ma milion chyb a nikto ich nevedel opravit, tak si museli kupit aspon dvoch ludi ktori vedia aj normalne programovat, hihihihi :-D8-):beer: