Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook ASUS/černá obrazovka s textem

prosím vás,
strýcovi se na obrazovce hned po spuštění NTB obejví tento nápis Reboot and Select proper Boot device or Insert Boot Media in selected Boot device and pres a key_
a něco chviličku jakoby tichounce ťuká/nebo jakoby přeskakuje, jde to těžko popsat a pak přestane
když zmáčkne nějakou klavesu tak se ten naápis objeví znova a znova
prý nic nedělal a stalo se to najednou ráno když zapnul po noci ntb

Má ntb Asus s W7 Home 64bit

tady si tykám, máš/máte pravdu, omlouvám se jsem juknul jen do druhé části věty, kde už bylo disk napsáno, to zisk z první bylo špatně. Měl jsem namysli, to že pokud v NB neni dotklapnuty disk (tzn nesedi kontakty, ale typicky se to nesátává, některé NB je maji dokonce přišroubované) že to klidně muže vyvolat tuto hlášku, alespon bych to tak čekal.