Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém při bootovaní přes fleshku

zdravim :) naskytl se mi problém při bootovaní OS přes fleshku ....vytvořil jsem bootovací fleshku v biosu nastavil aby bootovala jako první restartnul PC fleshku to vzalo, ale vzápětí to napsalo Initializing code gfx...... a dál to nic nedělá, nevím co s tím poraďte prosím díky ;)

vytvořil jsem bootovací fleshku

pomoci jakeho navodu / pomoci jakeho programu jsi to zkousel ?
Vyzkousel jsi to na jinem PC ? Napriklad na notebooku tvoji manzelky, tchyne, babicky sousedky, kamaradky ?
Nebo tvoje PC je jedine v okoli ?

Universal USB Installer

tenhle program dobre znam, 5x ruzne live CD funguje, 4x nefunguje...takze asi tak.
Byt ja tebou, tak to zkusim na jinem PC, treba tchyne. milenka, babicka....