Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalace graf oladače

zdravím. mám potíže s instalací grafického ovladače na ati radeon x550 (rv370) secondary video adapter,v everestu mi to ukazuje 2 grafiky, video adapter a druhou sekundární tak nevím...při instalaci z ofic stránek mi to vyhodí chybu č.80040707 a napíše unable to load aticim.ddl prosím poraďte edit: ještě bych poprosil o návrh na výkonější GK od nvidia kterou by utáhl můj
CPU typ DualCore Intel Pentium D 940, 3200 MHz (16 x 200)

Snad kazda dnesna grafika ma dva enginy a je to spravne.
Ked mas potize tak mas rozdrbany Windows, alebo instalujes nespravny ovladac. Konkretne sa z tvojho dotazu neda vycitat co mas za dosku+grafiku jake mas Windows a co za ovladac (a odkial) tam cpes.

No a hlavne by si mal pozerat aby tvoju novu grafiku utiahol zdroj.
(a je nutne napisat ci mas uz dosku s PCI express alebo este nejaku AGP dosku)

ovladač jsem dával z oficiálních stránek amd

ktory presne (link) a pre ktore windows? Jake mas windows? Pre kartu z muzea sa nedava aktualny ovladac. Pre chipset si ovladac instaloval?

Ja myslim ze ten PC nema moc vyznam upgradovat, ale nejaku novsiu lacnu grafiku tam dat mozes, z tych nizsich cenovych kategorii (okolo 1000-2000Kc) asi uplne bude stacit. Samozrejme novsie rady (AMD 6xxx alebo nvidia 5xx)

Tak to je dost zalostne. Nemzrne ten PC furt? Ale mozes tam dat nove nenarocne karty ako napr. amd 6450 az 6670, pripadne z najnovsich AMD 7750, silnejsiu by som na ten zdroj nedaval (ani k tomu PC netreba). Z nvidie asi jedine GT520, ale ta nema moc dobry herny vykon. A ostatne nvidie zeru vsetky moc vela na ten tvoj zdroj.
P.S. resp z tych nvidii asi by bola lepsia GT440 (spotreba do 65W), ne GT520.

seasonic zdroj aktualny model, staci aj 350W alebo 400W (350W aktualny zdroj je 2x silnejsi jak tvoj zdroj, nepozera sa na watty ale na 12V vetvu :)

Potom moze grafiku jaku chces ked chces nvidiu tak GT440, 450, GT550, Gt560, GT570 podla toho kolko mas penazi (cim vyssie cislo tym vykonnejsia ale aj drahsia).
BTW. kazda z nich je podla mna vykonnejsia jak ta co mas teraz.

ked budes chciet setrit tak kup len GT520 a potom nemusis novy zdroj. Herny vykon GT520 by mal byt tiez vyssi jak to co tam mas teraz (mozno az dvojnasobne, tie vyssie karty ale maju herny vykon este nasobne vyssi jak GT520).
BTW. to ti pred 2rokmi predali ale riadnu starinu (vybehovku)