Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reproduktory Jaký koupit ?

Dobrý den , mam reproduktory
GENIUS SW-HF5.1 3000
Strašně to šumí,praská,zkoušel jsem i izolovat kabeli.
Mam pocit že to začlo až když se semka nastěhovali sousedi,co čtu po internetu nejsem jedinej kdo má tento problém, Vlastně všichni ho maj.
Potřeboval bych zaně náhradu , Jdemi hlavně o velké bassy,a bych měl pořádní zážitky ze hraní i písniček.
Které by jste mi doporučili ?
Znám přísloví ,"Za málo Peněz, Malo Hudby"
Snažil bych se o co nejlevnější a nejkvalitnejší,děkuji , limit 2000,- "+ a -"
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Skusil si trochu zatlacit/potocit s konektorom ktory je v PC? Sumi to pri tom toceni? Ak ano tak ocisti konektor alkoholom.
Skusil si sa dotknut nastavenia hlasitosti na tom krame? Sumi to pri tom? Ak ano tak bud vymenit potenciometer alebo vyhodit a kupit ine, uz ne genius ale skus napr. logitech, ale v tej cene su vsetky taketo cinske kramy skoro stejne.

Co sa tyka praskania, susedia by s tym nemali mat nic (neni mozne aby si pouzival stejny 230V okruh jak sused), skor tvoja chladnicka alebo podobny kram zapojena na stejnom 230V okruhu, zober predlzovak 230V a skus dat tie repro+PC na inu zastrcku na iny 230V koruh

P.S. a to "zkoušel jsem i izolovat kabeli." to bolo dobre :D (ako zmysel pre humor mas)

Po vypojení z PC to rachot nedělá.Když vypnu PC taky to nedělá,
Točil jsem,tlačil jsem = Bez Efektu
Zkusil jsem všelijak konfigurovat nastavení, když je připojim k mobilu nedělaj to.
Zkusim je očistit alkoholem,Jestli to nepomůže tak se budu muset rozhodnout pro jiný repráky :) s kterýma budu moc dělat Machry před kamarády :)
s tou izolací,Pokoušel jsem se cokoliv aby to přestalo dělat,posledně jsem dal Grafickou kartu do trouby,a začla fungovat.
:-):-D

Ja by som sa vratil k prvej reakcii...

Skusil si sa dotknut nastavenia hlasitosti na tom krame? Sumi to pri tom? Ak ano tak bud vymenit potenciometer...

Ja som mal 2x rovnaky problem s potenciometrom, urcite by som tu patral viac, teraz uz ovladanie hlasitosti na dratovom ovladaci nepouzivam vobec, pouzivam len mysiu skratku s kolieskom a tlacidla na klavesnici, aby mi to znovu neodislo - a zatial to vydrzalo.

Inak mam teraz Creative a som spokojny, ked som bol nuteny pouzivat 2 dni len nejaky notebook, tak ten zvuk co z toho isiel, hm.. rozdiel bol asi ako zrnity ciernobiely obraz vs. full hd, ale je to asi tym, ze som si zvykol na extra kvalitu a uz to povazujem za normalne.